Wtorek, 29 września 2020. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

Nasze Media

2012-02-09 12:52:49 (ost. akt: 2014-02-05 09:37:31)Mazowieckie Media to wydawca 6 tygodników lokalnych. Swoim zasięgiem obejmujemy 7 powiatów Północnego Mazowsza. Na terenach poszczególnych powiatów jesteśmy liderami, docierając do najmniejszych miejscowości na mapach gmin. W objętości ,,Kurierów” czytelnicy cotygodniowo znajdą specjalny dodatek poświęcony regionowi Północnego Mazowsza.

Nowy Kurier Mławski
tygodnik ukazuje się od 2006 roku na terenie miasta Mława i 10 gmin powiatu mławskiego (Dzierzgowa, Gruduska, Lipowca, Radzanowa, Strzegowa, Stupska, Szreńska, Szydłowa, Wieczfni i Wiśniewa). Tygodnik dostępny jest co środę w ponad 200 punktach na terenie powiatu. Nakład to cotygodniowo 5000 egzemplarzy. Redakcyjnie tygodnik nastawiony jest na bieżące sprawy mieszkańców i tematykę społeczną, nie brakuje też problematyki samorządowej, wydarzeń edukacyjno- kulturalno- rozrywkowych i fotoreportaży ,,ilustrujących” wydarzenia rozrywkowe w których biorą udział mieszkańcy. ,,Nowy Kurier Mławski” to także strona internetowa www.kuriermlawski.pl, na której znajdują się najświeższe i najbardziej interesujące wydarzenia z Mławy i okolic.

Kurier Ostrołęcki
to pierwszy w Ostrołęce i powiecie szesnastostronicowy tygodnik bezpłatny o nakładzie 25 tysięcy egzemplarzy. Gazeta ukazuje się nieprzerwanie od siedmiu lat. Zerowy numer „Kuriera” wyszedł 2 marca 2007 roku. Tygodnik dostępny jest w każdą środę w ponad 60 punktach sprzedaży na terenie miasta i powiatu. Do końca października 2010 roku gazeta dostępna była w wersji płatnej. 4 listopada 2010 roku w ręce Czytelników trafiło pierwsze bezpłatne wydanie- taka forma utrzymuje się do dziś. Redakcja „Kuriera Ostrołęckiego” liczy pięciu pracowników etatowych oraz liczne grono współpracowników, którzy starają się nie tylko informować o bieżących wydarzeniach, ale też skutecznie pomagać Czytelnikom w rozwiązywaniu ich problemów. „Kurier Ostrołęcki” to także strona internetowa – www.kurierostrolecki.pl gdzie znaleźć można najciekawsze wiadomości, najnowsze wydarzenia, najświeższe informacje z miasta i powiatu, zdjęcia i filmy.

Kurier Przasnyski
- to tytuł, który od 9 lat cieszy się zaufaniem Czytelników w powiecie przasnyskim. Gazeta to tygodnik, który na swoich łamach publikuje sprawy bliskie ludziom. Jego głównym mottem przez lata funkcjonowania jest hiperlokalność, rozumiana jako bliska obecność spraw Czytelników. Monitoruje pracę sześciu samorządów: Przasnysza, Miasta i Gminy Chorzele, gminy Jednorożec, gminy Krasne, gminy Czernice Borowe, a także gminy Krzynowłoga Mała. Miłośnicy sportu znajdą na łamach tygodnika aktualne informacje o tym jak plasuje się ich ulubiona, lokalna drużyna piłkarska. Swoje miejsce w 16 stronicowej objętości znalazły również placówki oświatowe, które prezentują osiągnięcia edukacyjne. Dużym zaufaniem ,,Kurier” obdarzyli również reklamodawcy, którzy zdecydowali się na prezentacje swoich firm i działalności w tygodniku. Redakcja ma za sobą wiele udanych kampanii społecznych i konferencji naukowych. ,,Kurier Przasnyski” to tygodnik, bliski Twoich spraw.

Kurier Żuromiński
- został założony w 2006 roku. Pierwszy numer tzw. ,,zerówka” wyszedł 10 lutego 2006. Swym zasięgiem ,,,Kurier Żuromiński” obejmuje cały powiat żuromiński, a więc gminy: Bieżuń, Kuczbork, Lubowidz, Lutocin, Siemiątkowo i Żuromin. 806 kilometrów kwadratowych. Tygodnik jest dostępny w każdą środę w ponad 100 punktach sprzedażowych na terenie miasta i powiatu. Redakcja pracująca nad kolejnymi numerami tygodnika to doświadczeni dziennikarze, którzy zawsze znajdują się w centrum bieżących wydarzeń.

Nowy Kurier Ostrowi
-wydawany od 11 grudnia 2013 roku. Ukazuje się w co tydzień, w środę w mieście Ostrów Maz. i gminach powiatu ostrowskiego: Wąsewie, Małkini Górnej, Broku, Andrzejewie, Zarębach Kościelnych, Szulborzu Wielkim, Nurze, Starym Lubotyniu, Bogutach-Piankach. ,,Nowy Kurier Ostrowi” to tygodnik o sprawach ważnych dla mieszkańców Ostrowi i powiatu ostrowskiego. W NKO można przeczytać o aktualnych wydarzeniach kryminalnych, samorządowych, kulturalnych, szkolnych, sportowych – słowem o wszystkim, co dotyczy miasta i gmin powiatu.

Nowy Kurier Płoński - portal internetowy
Wszedł na medialny rynek w kwietniu 2012 roku. Dziennikarze opisują w serwisie bieżące wydarzenia - szeroko komentowane - z samego miasta Płońska, jak i ościennych gmin. Tematyka artykułów jest różnorodna. Od spraw społecznych po tematykę polityczno-samorządową do zdarzeń kryminalnych i relacji z imprez sportowych oraz kulturalnych, okraszonych często ciekawymi galeriami zdjęć. Portal NKP to najszybsze lokalne źródło informacji, które oferuje również owocną współpracę partnerom biznesowym. ,,Nowy Kurier Płoński” wespół z Mazowieckimi Mediami organizuje na przełomie lutego i marca, cieszący się ogromnym zainteresowaniem Czytelników, Plebiscyt na ,,Najpopularniejszego Sportowca Płońska".

Kurier Makowski
to tygodnik lokalny wydawany na terenie powiatu makowskiego. Pierwszy numer pojawił się na rynku 28 lipca 2006 roku. Od tej pory nasza gazeta przekazuje mieszkańcom najświeższe informacje. Zawsze jesteśmy pierwsi na miejscu zdarzenia, piszemy o rzeczach ważnych i doskwierających mieszkańcom - interweniujemy w ich imieniu. Angażujemy się również w akcje pomocowe o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym.
W „Kurierze” o działalności tamtejszych samorządów oraz szkół i placówek kulturalnych czy ochotniczych straży pożarnych i kół gospodyń wiejskich mogą poczytać czytelnicy z gmin: Płoniawy-Bramura, Czerwonka, Karniewo, Krasnosielc, Młynarze, Różan, Rzewnie, Sypniewo, Szelków oraz naturalnie Makowa Mazowieckiego. W cotygodniowym, specjalnym dodatku, można znaleźć wiadomości z całego północnego Mazowsza. „Kurier Makowski” to także portal – www.kuriermakowski.pl, któremu zaufało już wielu internautów.
Co bardzo istotne, nasza gazeta wiedzie prym na rynku lokalnym. Prezentuję się na naszych łamach wiele firm oraz instytucji.

Tagi:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB