Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Podziel się:

Podziel się:

Komu przeszkadza winda ?!

Niszczenie windy w ciągu roku stało się hobby wandali.

Na stacji Mława Miasto winda pozwalająca zjechać na peron 1 jest notorycznie niszczona. Pomimo, że na stacji jest całodobowy monitoring nie można ustalić i zatrzymać wandali niszczących windę. W miniony piątek w windzie została zamknięta jedna osoba, naciskała przycisk alarmu oraz dzwoniła na numer alarmowy jednak nikt się nie odzywał, dopiero przechodzeń nacisnął przycisk na zewnątrz windy i drzwi się otworzyły. Osoby niszczące notorycznie windę nie zdają sobie sprawy, że ktoś wsiądzie do windy a ona stanie w połowie drogi, a ta osoba w środku dostanie np. zawału i umrze. Należy zadać pytanie; "Do czego służy monitoring i czy w ogóle działa?". Dlaczego właściwe służby nie reagują jak widać na monitoringu, że przestępstwo niszczenia mienia (wandalizmu) jest w trakcie? Czy osoby nadzorujące monitoring mają problem ze wzrokiem, a jeśli tak to niech idą do lekarza.......od oczu albo przestaną spać w pracy.

W sobotę zauważyłem, że winda jest ponownie uszkodzona, a mianowicie ma wyrwany panel wewnętrzny i jest zatrzymana powyżej drzwi. Należy zauważyć, że dwie kamery monitoringu skierowane są na tą windę więc dlaczego nikt nie zareagował na akt wandalizmu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Mariusz Bastek oraz opublikowany na portalu Mława: SYGNAŁ CZYTELNIKA Komu przeszkadza winda ?!
Oceń artykuł:

(0)