Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Trzeźwi obywatele i pijani sąsiedzi

2015-04-23 15:05:24 (ost. akt: 2015-04-23 15:07:31)

Mamy w sobie coraz mniej tolerancji do pijaków za kółkiem. To bardzo dobrze. I nieważne czy robimy to z poczucia obywatelskiego obowiązku czy też sąsiedzkiej zawiści. Grunt, że przynosi to dobre skutki.

Trzeźwi obywatele i pijani sąsiedzi

Autor zdjęcia: Archiwum

Tym razem obywatelska postawa lub sąsiedzka zawiść zadziałała w pewnej wsi. Jeden pan tęgo tam sobie popijał. Potem wsiadł na motorower i udał się w kierunku domu. Wtedy jakiś obywatel zadzwonił po policjantów. Okazało się, że delikwent na motorowerze miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.
W tym przypadku obywatel zrobił co należało.
Brawo. Dzięki takim ludziom możemy czuć się bezpieczniej.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=https://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: janjan44

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB