Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

PRODUKTY NIESTANDARDOWE

2014-03-11 09:06:40 (ost. akt: 2014-03-11 11:58:57)


"Mława w Starej Fotrografii" PDF

"Mława w Starej Fotografii" to swoista podróż przez dziesięciolecia, które ukształtowały Mławę jaką znamy dziś. Każda z kart albumu to historia jednego miejsca lub wydarzenia opisana przez doc. dr Leszka Zygnera. Publikacja, którą przygotowaliśmy przy wsparciu Urzędu Miasta Mława, Starostwa Powiatowego w Mławie oraz sponsorów to prezent dla naszych Czytelników oraz ukłon w stronę Mławy – miasta, które nosi znamiona historycznych wydarzeń i przez koleje swoich losów wpisuje się w historię całego kraju.

„Katalog Samorządy Północnego Mazowsza” karty katalogu zawierają informacje o historii tego regionu, zabytkach i urokliwych miejscach, które warto odwiedzić będąc na tych stronach oraz dane obrazujące rozwój Północnego Mazowsza, które z roku na rok staje się coraz bardziej przyjazne swoim mieszkańcom, gościom i inwestorom. W katalogu nie zapomiano także o prężnie działających firmach, dających zatrudnienie wielu mieszkańcom i wpływających na znaczenie i postrzeganie tej części kraju. Wiele samorządów, świadomych tego, iz mają się czym pochwalić i co pokazać na łamach niniejszej publikacji, zdecydowało się ją współtworzyć i zamieścić w wydaniu prezentacje swoich „małych ojczyzn”.
Agro Mazowsze 01_2014 PDF

„Agro Mazowsze” to kilkunasto stronnicowe wydanie formatu A4, na papierze kredowym, skierowane dla rolników z Północnego Mazowsza. W gazecie znajdują się artykuły redakcyjne dotyczące: nowych trendów w rolnictwie, sposobów uzyskiwania dotacji unijnych na inwestycje, wywiadów z rolnikami, relacje wystawców z największych w polsce targów rolniczych oraz wiele innych cennych dla tego sektora informacji.Kolędownik 2013
„Najpiękniejsze Polskie kolędy” to śpiewnik z kolędami zawierający zbiór najpiękniejszych polskich kolęd tych bardziej i mniej popularnych wraz z życzeniami od naszych klientów, która z całą pewnością przyda się w każdym domu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Tagi:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB